Masmak

producent worków // osłonki // folie

Nasza wizja

Chcemy współtworzyć standardy w dziedzinie opakowań i zapewniać jak najwyższy poziom gotowych produktów spożywczych. Wierzymy, że czas naszych klientów jest na wagę złota, dlatego szukamy różnych rozwiązań aby zoptymalizować to co już robimy. 

O nas

Firma Masmak rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku. Od samego początku byliśmy związani z rynkiem opakowań dla przemysłu spożywczego. Kierując się potrzebami klientów wciąż rozszerzamy asortyment oferowanych przez nas produktów. Doświadczenie, które już nabyliśmy oraz inwestowanie w nowoczesny park maszynowy pozwalają nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy producentem worków foliowych. Lubimy nowe wyzwania. Przedstaw nam jakie są twoje potrzeby a my zajmiemy się resztą.

Park Maszynowy

Posiadamy maszyny do produkcji worków, do tworzenia nadruków na gotowych produktach i odwijania folii.

Previous
Next

NASZA SIEDZIBA

Położenie naszej firmy znajduje się na granicy dwóch województw: Łódzkiego i Świętokrzyskiego. Jest to dobra lokalizacja – znajduję się blisko ważnych szlaków handlowych. A dzięki dobrej współpracy z firmami kurierskimi towar trafia do naszych klientów na czas.

Zadowolenie
Naszych
Pracowników

Jest dla nas bardzo Ważne. Dlatego wspieramy swoją kadrę i dbamy o wysokie standardy pracy.