Osłonki do wędlin

DO PARZENIA, WĘDZENIA

Poznaj naszą ofertę

Jesteśmy firmą z 18-letnim doświadczeniem w branży opakowań spożywczych. Osłonki do wędlin, worki do serów, worki termokurczliwe, folie strach – to tylko część produktów, którym poświęcamy mnóstwo swojej uwagi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Folie do termoformowania

termoformowalne  //  nakrywkowe 

Folie wielowarstwowe

Oferujemy folie barierowe oraz do termoformowania z przeznaczeniem do pakowania wędlin i mięsa, ryb, serów oraz gotowych dań. Uzupełnieniem tej oferty są laminaty (folie górne) które na życzenie klienta mogą zostać zadrukowane oraz posiadać dodatek antifog lub evoh.

Folia Stretch

ręczna // maszynowa

Usługi graficzne

Gdy chcesz podnieść estetykę swoich produktów i zależy Ci na oryginalnej szacie graficznej – nie przejmuj się. Pomożemy w utworzeniu projektu, który zadowoli gusta twoich konsumentów. Usługa projektu graficznego jest u nas za darmo!

Nadruki

Darmowe opracowanie projektowe przez Dział Graficzny naszej firmy.

Dział graficzny

Od pomysłu, pierwszych rozmów aż do produktu finalnego. 

KOMPLEKSOWA WSPÓŁPRACA

Nadruki pełnokolorowe, nadruki UV, dodatkowe kolory Panton, nadruk dwustronny.

Wysoka Jakość

Co nas wyróżnia?

Dbamy o naszych klientów i dobrą atmosferę w firmie. Szukamy wciąż nowych rozwiązań aby podnosić jakość naszych usług. Rozbudowujemy nasz plac maszynowy – w ten sposób jesteśmy w stanie przyspieszyć czas realizacji nawet najbardziej wymagających zamówień. Ze względy na 18 letnie doświadczenie w branży opakowań wędliniarskich, jak i w przemyśle foliowym, jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o potrzeby naszych klientów.

Worki

TERMOKURCZLIWE  //  WYKŁADOWE  //  PRÓŻNIOWE 

Park maszynowy

Posiadamy dwie maszyny do produkcji worków termokurczliwych. Dzięki czemu czas realizacji zlecenia drastycznie się zmniejsza. Łamacz pozwala na tworzenie worków z gotowym nadrukiem. Pozwala to zaoszczędzić czas i otrzymać finalny produkt gotowy do użytku.