Opakowania dla przemysłu spożywczego

Worki typu DOYPACK

PAPE 1

Wykonujemy woreczki typu doypack z różnych struktur, grubości i rozmiarów foli.

Stosujemy farby i lakiery które dają zamierzony efekt. Jednym z przykładów nanoszonych na folie może być 'Paper-Touch' który daje efekt wizualny i dotykowy -papieru. Równocześnie oferujemy laminaty folii z papierem, które dają zamierzony efekt a jednocześnie ochronę dla substancji płynnych.
Stojące worki doypack wykonujemy w różnych konfiguracjach biorąc pod uwagę grubość folii, wielkość i rodzaj zgrzewów, położenie struny zamykającej, miejsce gdzie występują powierzchnie przezroczyste lub zdobienia, zaokrąglenia narożników i inne cechy które ustalamy z klientem.

Doypack%202

Każdy worek możemy zadrukować od 1-12 kolorów biorąc pod uwagę zamierzone efekty kolorystyczne.
Doypacki możemy zaadaptować w dodatkowe funkcjonalności jak np., zawór odpowietrzający dla substancji wymagających tego, czy otwór typu euro-zawieszka lub inna funkcjonalność.

Doypack%203

Etap projektowania jak w przypadku każdego z oferowanych przez nas opakowania oferujemy bezpośrednio w naszej firmie jako kompleksowa usługa dająca pewność zachowania wszelki zasad estetycznych funkcjonalnych i wizualnych według panujących trendów w branży opakowań.

Doypack 4-banner