Opakowania dla przemysłu spożywczego

Osłonki

casing%20poliamid

BARIEROWE

Osłonki BARIEROWE poliamidowe, wielowarstwowe przeznaczone dla wyrobów wędliniarskich plasterkowanych, niewędzonych. Osłonki MAS-S stosowanych do form wędliniarskich oraz do sterylizacji. Podczas obróbki termicznej, kurczliwość w granicach 8-12%.Osłonki do parzenia MAS-M wielowarstwowe, przeznaczone do produkcji wyrobów wędliniarskich i szynkowych, które są wytwarzane z dużym udziałem procentowym zamiennika surowca mięsnego w recepturze i w ekstremalnych trybach obróbki cieplnej bez wędzenia. Charakteryzują się niską przepuszczalnością dla pary

casing%20amiflex

DO WĘDZENIA

Osłonki BIAŁKOWE pochodzenia zwierzęcego. Wyroby w tej osłonce można podsuszać, suszyć i parzyć. Przepuszczają dym dlatego świetnie nadają się do wędzenia. Podczas obsuszania przepuszczają wilgoć, która jest w samym wyrobie.    wodnej i tlenu. Osłonki FIBROSMOK to przepuszczalna matowa osłonka o szorstkiej fakturze. Wygląd powierzchni osłonki upodabnia ją do osłonek wzmacnianych wiskozą. Posiada niższy poziom przepuszczalności pary wodnej i gazu w porównaniu z innymi osłonami przepuszczalnymi. Produkty w osłonce FIBROSMOK charakteryzują się przyjemnym smakiem i zapachem oraz minimalnymi stratami wilgoci podczas obróbki termicznej i przechowywania.

visual 3D
visual 3D-3
visual 3D-2

Oferujemy wykonanie projektu graficznego i nadruku od 1-10 kolorów, jedno lub dwustronnie.
Dostępne w róznych kalibrach (wielkości)
Możliwość marszczenia osłonek

3xROLL

Osłonki do parówek

parowki_parzone

OSŁONKA PRZEPUSZCZALNA DLA DYMU MAS-PW

Osłonka MAS-PW została specjalnie opracowana dla obróbki cieplnej wyrobów mięsnych wędzonych dymem.
 - jest to dwuosiowo orientowana osłonka termokurczliwa zapewniająca przepuszczalność dymu w przypisanych warunkach.
 - jest niejadalnym opakowaniem do zastosowania w urządzeniach przeznaczonychdo jej użycia.
 - odpowiada wymaganiom bezpośredniego kontaktu z artykułami żywnościowymi,które są opatrzone dyrektywami UE nr 10/2011 EC, 2073/2005 EC i 1935/2004 EC.
 - odpowiada rozporządzeniom komisji EC nr 82/711/EC, 89/109EC i 2002/72/EC, dla materiałów z bezpośrednim kontaktem z artykułami żywnościowymi.

Więcej...
parowki_wedzone

OSŁONKA DO PARZENIA MAS-PM

Osłonka MAS-PM jest to dwuosiowo orientowana osłonkasztuczna przeznaczona do gotowanych produktów mięsnych.
 - bardzo pomyślnie potrafi zastąpić osłonkę celulozowądzieki niskim (niemal zerowym) stratom podczas opracowania cieplnego.
 - odznacza się wysoką wytrzymałością i elastycznością. Niska przepuszczalność tlenu i pary wodnej gwarantuje długiczas przechowywania produktu mięsnego.
Produkty w osłonce MAS-PM mają gładką i błyszczącą powierzchnię nawet po dłuższym magazynowaniu.MAS-PM - odpowiada rozporządzeniom komisji EC nr 82/711/EC, 89/109/EC i 2002/72/EC dla materiałów z bezpośrednim kontaktem z artykółami spozywczymi.

Więcej...
parowki